تبلیغات
وبلاگ عباس زمانی لژیون5 کنگره60 شعبه شهرری درمان قطعی اعتیاد... پیشگیری،مهار،درمان اعتیاد... - صورت مسئله اعتیاد ...
 
وبلاگ عباس زمانی لژیون5 کنگره60 شعبه شهرری درمان قطعی اعتیاد... پیشگیری،مهار،درمان اعتیاد...
عدالت، معرفت، عمل سالم
درباره وبلاگ


این وبلاگ متعلق به عباس زمانی از لژیون پنجم کنگره 60 شهرری با کمک راهنمایی آقای علیرضا قربانی و مدیریت عباس زمانی در جهت آگاهی و برنامه درمان اعتیاد با روش dst (کاهش تدریجی)و کاملا رایگان می باشد که برنامه ها و دروس تدریسی کنگره60 در لژیون پنجم است؛ آدرس:شهرری، سه راه ورامین،روبروی ابن بابویه ،جنب مکانیکی
مدیریت وبلاگ؛ عباس زمانی 09124032769 و علیرضا قربانی09125805617
پذیرش روزهای فرد ساعت 17 الی20

مدیر وبلاگ : مدیریت وبلاگ: عباس زمانی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
چهارشنبه 25 بهمن 1396 :: نویسنده : مدیریت وبلاگ: عباس زمانی

علم پیچیده نیست ، هر چیزی کلیدی دارد

 

سالهاست دنیایی که در آن زندگی میکنیم درگیر مسئله اعتیاد است

در مسئله اعتیاد با دو موضوع مواجه هستیم : 1- انسان     2- مواد مخدر

از دیدگاه کنگره 60 اعتیاد از ترکیب انسان و مواد مخدر حاصل می شود.

از آنجایی که شخص مصرف کننده مواد مخدر (معتاد) دچار تنگنایی شده که خروج از آن برایش سخت و در بیشتر موارد غیر ممکن است به هر ریسمانی چنگ میزند تا از بند مواد مخدر رهایی یابد.

متاسفانه این مسئله باعث گردیده است تا هر کسی برای درآمد و سوء استفاده از اشخاص مصرف کننده بنا به تخصص خود در مورد اعتیاد نظری بدهد که اغلب غیر کارشناسانه و غیر منطقی می باشد و در ادامه خود را درمانگر اعتیاد معرفی نماید و از این راه کسب درآمد کند .

بطور مثال شخصی که روانپزشک است اعتیاد را بیماری روانی می داند و شروع به درمان اعتیاد از طریق قرصهایی نظیر ترامادول و یا متادون میکند غافل از اینکه تخریب این گونه قرص ها حتی بیشتر از برخی مخدرهای موجود می باشد . شخصی که روانکاو است ریشه اعتیاد را در کودکی یا گذشته فرد مصرف کننده میداند و از طریق روشهایی مانند هیبنوتیزم شروع به جستوجوی ریشه اعتیاد در گذشته و کودکی فرد مینماید (مانند طلاق پدر و مادر ، تنبیه توسط معلم مدرسه و …) و شخص را با این مسئله روبرو میکند و از آن عبور میدهد و میگوید شخص درمان شده است . کسی که دکتر سم شناس است مواد مخدر را سم میداند و از طریق URD   و  UROD  این سم را از بدن شخص مرف کننده خارج میکند و به او قرصهایی مانند ناتروکسن تجویز و تزریق میکند که این خود جنایتی ایست فجیح که توضیح آن خارج از مقوله بحث ما میباشد. و جالب اینجاست افراد سودجویی که هیچ گونه تخصصی ندارند ریشه اعتیاد را در بی ارادگی و بی غیرتی فرد مصرف کننده میدانند و قطع ناگهانی مواد مخدر را راه درمان اعتیاد می دانند و از این طریق و با استفاده از یک سری کلاسهای آموزشی وانشناسی شروع به درمان اعتیاد می نمایند. تجربه ثابت نموده است هیچ کدام از این موارد نه تنها به درمان اعتیاد منجر نشده است بلکه باعث شده است که شخص پس از مدتی به علت آنکه جسم ، روان و جهانبینی اش از تعادل خارج شده با تخریب بالاتری از موادمخدر مجددا به سمت اعتیاد سوق پیدا کند.

اما کنگره 60 پس از بالغ بر 15 سال تحقیق در مورد انسان – مواد مخدر و بیماری اعتیاد به این نتیجه رسیده است که اعتیاد یک بیماری صرفا جسمی می باشد که به واسطه متعادل نبودن ترشحات و سیستمهای حیاتی جسم فرد مصرف کننده ، روان و جهان بینی شخص نیز از تعادل خارج گردیده است.

اعتیاد یک بیماری مزمن نیست بلکه موادمخدر یک جایگزینی مزمن  می باشد.

به این گونه که شخص مصرف کننده مواد مخدر طی سالها مصرف و وارد نمودن تدریجی مواد مخدر به داخل بدن خود باعث جایگزینی مواد مخدر بیرونی به جای مخدرهای طبیعی تولید شده در بدن گردیده است و از آنجا که جسم انسان بطور طبیعی مخدرهایی مانند دینورفین ، سروتوئین ، پاپاورین و … را تولید میکند (توسط سیستم ضد درد بدن و سیستمهای تولید کننده مواد شبه افیونی) و با توجه به هوشمند بودن سیستم جسم که تحت هر شرایطی تعادل خود را حفظ میکند به هر مقدار که شخص از بیرون مواد مخدر را وارد جسم میکند ، جسم برای حفظ تعادل از تولیدات داخلی خود همان مقدار میکاهد .

این اتفاق تدریجا و در طی مدت زمان طولانی باعث میشود که جسم کم کم تولید خود را کمتر و کمتر کند و بلاخره بجایی برسد که تولید خود را بطور کامل قطع نماید و فقط نیازمند ورود مواد مخدر از بیرون باشد و بدین ترتیب این جایگزینی صورت می گیرد (اینجاست که شخص درگیر مواد مخدر می شود).

اعتیاد و موادمخدر علاوه بر جسم روان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد ، چون رابطه جسم و روان مانند رابطه سوار و سوارکار است که هر کدام از آنها مشکل داشته باشند دیگری نیز تحت تاثیر آن مشکل قرار خواهد گرفت برای مثال هرچه قدر هم شخص سوارکار ماهری باشد اگر مرکب آن الاغی لنگ باشد نمیتواند نتیجه ای حاصل کند و یا برعکس اگر بهترین اسب دنیا را در اختیار کسی که سوارکاری بلد نیست قرار دهند بازهم نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

در انتها اعتیاد حجاب یا پرده ای برای شخص مصرف کننده ایجاد میکند که افکار او افیونی می گردد و جهانبینی و نوع نگاه او به تمام مسائل زندگی و خودش تحت تاثیر موادمخدر و اعتیاد قرار میگیرد و در خیلی موارد نمی تواند تصمیمات درستی را برای زندگی خود بگیرد .

 

از نظر کنگره 60 برای درمان اعتیاد باید سه ظلع مثلث فوق به تعادل برسند که برای اصلاح 90٪ از ساختارهای جسم و روان حدودا 11 ماه وقت لازم است و برای جهانبینی خدا میداند.

حال شما را با روش درمان اعتیاد D.S.T  (Dezhakam Step Time  ) آشنا میکنیم:

 

بهترین راه:

همه انسانها فکر میکنند بهترین راه کوتاهترین راه است ، در نتیجه راهی را میروند که زودتر به خواسته هایشان برسند ، لذا مشقهایشان همیشه ناتمام و بی محتوا باقی میماند و مجبورند دوباره بنویسند ، غذای نیمه پخته یا خام قابل خوردن نیست.

آری غذای نیمه پخته یا خام قابل خوردن نیست . این همان اتفاقی است که در مورد  ترکهای ناگهانی و یک باره مواد مخدر یا سم زدایی های 3 روزه و یا سه ساعته رخ می دهد .

شخصی که سالها با مصرف مواد مخدر شهر وجودی یا جسم خود را نابود نموده است مانند کسی می ماند که پله های یک نردبان بلند را یکی یکی و تدریجن طی مدت زمانی مشخص و اغلب چندین سال بالا رفته است . آیا اگر این شخص از بالای نردبان یکباره پایین بپرد به نظر شما سالم به زمین می رسد ؟ به نظر شما بهترین راه برای آن که از این نردبان پایین بیاید چیست ؟

از نظر ما ( اعضای کنگره 60 ) بهترین راه این است که پله های نردبان را همانطور که یکی یکی بالا رفته است یکی یکی هم پایین بیاید تا به سلامت به زمین قدم بگذارد . این همان روش D.S.T   یا تدریجی می باشد . گفتیم اعتیاد جایگذینی مزمن است و مواد مخدر درونی تدریجن جای خود را به مواد مخدر بیرونی می دهد . روش .. یا تدریجی دقیقن برعکس همین داستان را انجام می دهد و مواد مخدر درونی را آرام آرام جایگذین مواد مخدر بیرونی می کند و برای این کار از بهترین داروی شناخته شده روی زمین ( تریاک ) و یا ( شربت تریاک ) که نام دیگر آن شربت .. می باشد استفاده می کند .

برای آنکه شخص به تعادل جسم وروان برسد حدودن 11 ماه لازم است . شخص مصرف کننده با لقب مسافر با داروی OT (شربت تریاک) زیر نظر راهنمای درمان اعتیاد سفر می کند و در این 11 ماه در کارگاههای آموزشی کنگره 60 شرکت می نماید تا از نظر جهان بینی هم آموزشهای لازم را بگیرد و با حضور د ر جلسلت و لژیونها دانایی خود را در مورد شناخت سیستمهای ضد درد و سیستمهای تولید کننده مواد شبه افیونی بدن خود و نیز در مورد مواد مخدر و نوع عملکرد آن در بدن و بیماری اعتیاد موارد دیگیر که تحت 2 جزوه جهان بینی کاربردی 1 و 2 در پکیج آموزشی کنگره 60 موجود می باشد بالا می برد و به این نقطه تفکر می رسد که بدوناستفاده از مواد مخدر هم می توان زندگی کرد و حتی می توان خیلی زیباتر و با حالی خوشتر به زندگی ادامه داد .

روش D.S.T ( تدریجی ) روش علمی و تجربی است که در سال 1375 توسط مهندس حسین دژاکام پایه گذار درمان اعتیاد در ایران و جهان ابداع گردید و امروز پس از گذشت حدودن 16 سال از آن تاریخ این روش با تحقیقات علمی فراوان تکامل یافته است و انسانهای زیادی که از بیمار اعتیاد رنج می بردند با هر نوع ماده مخدری ( تریاک ، شیره تریاک ، حشیش ، قرص ، شیشه ، هرویین ، کراک ، کوکایین ، گراس ، الکل و … ) که وارد کنگره 60 شده است توانسته اند به این روش به درمان قطعی برسند .

نوع مطلب : مطالب علمی مرتبط، موضوعات تدریسی، 
برچسب ها : کنگره، لژیون5، مساله اعتیاد، عباس زمانی، شهرری،
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.